Mennyire türelmes az oktató?

Ezt a kérdést gyakran megkapom, biztosan ígérem, hogy türelmes vagyok.

Nagyon fontosnak tartom a vezetési órákkal kapcsolatban, hogy nyugodt körülmények között tanulj vezetni. Sok dologra igaz, hogy a titok az apró részletekben rejlik, itt sincs ez másként. Egy ordibáló, türelmetlen, ingerült oktató mellett a vezetés maga a pokol. Elveszítheted az önbizalmadat és előfordulhat, hogy nem hiszed el, hogy meg tudod csinálni.

Sokéves pályafutásom alatt nagyon sok ilyen jellegű problémával érkezett hozzám tanuló. Mindig bebizonyítottam, hogy a vezetés igen is jó dolog és igenis, el lehet sajátítani.

Nálam az autóban nem kerülsz megalázó helyzetbe, nem leszel kitéve veszekedésnek, fizikai, lelki agresszivitásnak. Hogy miért írom ezt? Mert sajnos van példa arra, hogy valaki ezt éli át a tanulás ideje alatt.

Öröm, vidámság, jókedv jellemzik az óráimat, mert a vezetés maga is ezt jelenti számomra.

Mártonfiné Mészáros Csilla

A vállalási feltételekről itt olvashatsz bővebben.

"Nagyon jó emlékek kötnek a vezetős órákhoz, pedig az elején kimondottan féltem. Ami nehezen ment, azt addig gyakoroltuk, míg nem lett 110%-os. Bármilyen kérdésem volt, mindig mindenre részletes választ kaptam. Az összes aggodalmamat sikerült oldani az órák szuper hangulatával. Úgy érzem, nagyon stabil alapokat kaptam a biztonságos vezetéshez, ennek köszönhetően az évek során magabiztos sofőrré váltam.​"
B. Hanna