Rólam

Mártonfiné Mészáros Csilla vagyok az autósiskola vezetője

2003 óta foglalkozom a gépjárművezetők képzésével és azóta vezetem diákjaimat a sikeres forgalmi vizsgához.

Kiemelkedően fontosnak tartom, hogy tanulóim nyugodt és barátságos környezetben készüljenek fel a jogosítvány megszerzésére és nem utolsó sorban a biztonságos közlekedésre.

Különböző adottságokkal jöttünk erre a világra, ki ebben, ki abban jó! Aki autóval szeretne közlekedni ez a tudomány még hiányzik a tudástárából. Folyamatos ismétlés, megerősítés  és a rengeteg  motiválás elmaradhatatlan kellékei az óráimnak.

Áldozatot kell hozni, küzdeni azért, hogy ami hiányzik, az meglegyen, ami fejletlen, az fejlődjön. Egy biztos, ott leszek mindig, és segítek, hiszen ez a dolgom!

Kihívás számomra megtalálni, hogy segíthetek a leghatékonyabban.  Ne félelemmel üljön valaki  a  kormány mögött, hiszen biztonságosan vezetni nagyon jó dolog, és mihamarabb a jogosítvánnyal rendelkezők körét bővítse.

Az autósiskolát ajánlom mindenkinek aki jó hangulatú, kellemes környezetben, magas szakmai háttérrel szeretné az autózás fortélyait elsajátítani.