Elméleti KRESZ tanfolyam

Online - kényelmesen az otthonodból

Az online oktatási rendszernek köszönhetően, otthonról kényelmesen, saját ritmusban sajátítható el a tananyag akár külföldről is. Nincs szükség semmi másra csak internet elérhetőségre egy számítógépre, laptopra vagy okostelefonra.

A tananyag lényegre törő szövegrészekkel, ábrákkal és videókkal segíti a tanulást. A forgalmi helyzeteket szituációs gyakorlatokkal teszi bárki számára könnyen érthetővé.

A tesztek, a hatósági vizsgán előforduló kérdésekkel készítik fel a tanulót a KRESZ vizsgára.

Mártonfiné Mészáros Csilla

A vállalási feltételekről itt olvashatsz bővebben.

"Csillát mindenkinek jó szívvel ajánlom, aki szeretne megtanulni biztonságosan vezetni. Az órák jó hangulatban teltek. A vizsgám elsőre sikerült, köszönhetően az alapos felkészítésnek és részletes magyarázatoknak. Mind az elméleti és gyakorlati tanítása hozzájárult ahhoz, hogy azóta is bármikor és bárhol szívesen vezetek."
M. Márk