Gyakori kérdések

Összegyűjtöttem Neked a leggyakoribb kérdéseket, amelyeket itt megtalálsz.

Azon leszünk, hogy mihamarabb megszerezd a jogosítványod!

Az elméleti képzést azonnal elkezdheted az már rajtad múlik mennyi idő alatt végzed el. KRESZ vizsga után azonnal kezdhetjük a vezetést, az órák beosztását megpróbáljuk tanulóink időbeosztásához igazítani.

Egyénenként változó. A kötelező menettávot igyekszünk mihamarabb teljesíteni,  de ez nem az oktatón múlik. Függ a tanuló képességeitől, forgalomtól, és a tanuló egyéb elfoglaltságaitól.

A sikeres KRESZ vizsgától számítva 2 év áll rendelkezésedre, hogy befejezd a teljes tanfolyamot  forgalmi vizsgával együtt.

Természetesen igen, ennek nincsen akadálya. A részletekről, teendőkről a +36 20 450 61 16 telefonszámon szívesen adunk bővebb információt.

A vizsgához érvényes személyi igazolványra vagy útlevélre van szükség.

Illetve, ha van érvényes jogosítványod pl. motorra, vagy ideiglenes jogosítványod, azt is hozd magaddal.

Igen, az is egy vezetési órának számít.

Mártonfiné Mészáros Csilla

"Azért volt jó Csillánál tanulni, mert nagyon könnyen megértettem a feladatokat és nagyon jó példákkal segítette a tanulást. Türelmes volt velem, aminek kifejezetten örültem. Mindig a maximális teljesítményt hozta ki belőlem. Nagyon jó tanácsokat kaptam, amelyeket a vizsgán is alkalmaztam. A nulláról kezdtem, de Csillának köszönhetően már magabiztosan ülök be a kormány mögé."
U. Lénárd